sauna jaka grupa srodkow trwalych

3 grudnia 2015 | Gdzie korzystac | By rohner.pl | 0 Comments

sauna jaka grupa srodkow trwalych

Według badań opublikowanych w izraelskim czasopiśmie naukowym i medycznym Harefuah w sierpniu 2011 roku, na wycieczkę do plaży może być właśnie dla ludzi, którzy mają cukrzycę typu 2. Badanie, przeprowadzone na Uniwersytecie Ben Guriona w Negev w Izraelu, zawarte 14 osób z cukrzycą typu 2 i 6 zdrowych osób bez cukrzycy. Gdy osoby z cukrzycą zanurza się w ciepłej Dead Sea wodzie przez 20 minut, poziom cukru we krwi zmniejszył się z średnia 163 mg / dl (9 mmoli / l) do 151 mg / dl (8,4 mmol / l), i ich poziomy nadal spadać średnio 141 mg / dl (7,8 na stronie więcej informacji mmol / l) godzinę po opuszczeniu wody. Gdy diabetyków były zanurzone w słonej wodzie nie tylko nieznaczne różnice w ich poziom cukru we krwi mierzono. Po zanurzeniu w morzu, stwierdzono, cukrzyk to:

insulina,

kortyzol, a

sauna jaka grupa srodkow trwalych

poziomu peptydu C.

są takie same jak w przypadku zdrowych ochotników bez cukrzycy. (Kortyzol jest hormonem wydzielanym przez gruczoł nadnercza, a właściwie podnosi poziom cukru we krwi. C-peptyd jest cząsteczką, która bierze udział w tworzeniu insuliny).

sauna jaka grupa srodkow trwalych

Morze Martwe jest jednym z saltiest jezior na świecie. Wynika to z suchym powietrzem a gorącym klimacie wokół niego, co powoduje jej odparowanie wody i wyjść z soli tyłu. Woda jeziora wzrosła ponad 10-krotnie ilość soli morskiej jako średni. Większość soli w wodzie morskiej i Morza Martwego są utworzone z chlorkiem lub bromkiem i sodu, magnezu, wapnia, lub potasu. Morze Martwe jest ponad 100 razy więcej niż woda morska i chlorek sodu, więcej magnezu, wapnia i potasu. Uważa się, przez niektórych za korzystne łuszczycy, niepokój, zapalenie stawów, i choroby serca.

Kliniki położone nad brzegiem Morza Martwego są zorientowane głównie w kierunku leczenia łuszczycy i zapalenia stawów, łuszczycy, ale ponieważ jest powszechne wśród chorych na cukrzycę, może to być możliwe, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu …

Wpis zawdzięczamy pozycjonowanie stron www