dlaczego sauna jest niezdrowa

22 września 2015 | Gdzie korzystac | By rohner.pl | 0 Comments

dlaczego sauna jest niezdrowa

A tan lub zdrowy blask może najwyraźniej, że będziesz wyglądać o dziesięć lat młodszy. W czasie, kiedy wiele kobiet nie czuje tak sexy jak kiedyś, w czasie ciąży – czy to bezpieczne, aby wziąć udział w samoopalacz? Może szkodliwe promienie UVA i UVB być emitowane przez skórę do nienarodzonego dziecka? Te i wiele innych pytań są powszechne wśród wszystkich słońcu czczenia nowych matek. Jakie są odpowiedzi? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, że nowa mama powinna wiedzieć przed podjęciem decyzji o Tan z wykorzystaniem solarium.

Głównym problemem, że pracownicy służby zdrowia, Położnictwa i Ginekologii i położne mają z garbowania jest jego zdolność do podniesienia temperatury ciała. Dla tych nowych matek, którzy opalonych lat – wiedzą, jak gorąco robi się wewnątrz jednego z tych łóżek opalających w ostatnich kilku minutach sesji. Przegrzanie jest głównym przedmiotem zainteresowania specjalistów, zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży, kiedy dziecko jest w najwyższym stopniu zagrożenia.

dlaczego sauna jest niezdrowa

Wskazanie to, że matki w ciąży powinny unikać wszelkich działań, które znacznie podnoszą temperaturę ciała. Obejmuje; sauny, wanny z hydromasażem, długie gorące kąpiele zaparowanych, łaźnie parowe, a nawet Łóżka opalające.

dlaczego sauna jest niezdrowa

Hipertermia jest stanem, w którym macierz przegrzania i skorelowano z uszkodzeniem rdzenia kręgowego wrodzonych płodu. Chociaż najczęściej rozwija się po matki jest w temperaturze 102 ° przez kilka godzin, ryzyko nie należy przyjmować z czynności takich jak garbowania lub moczenie w gorącej wody przez długie okresy czasu.

Chociaż nie było żadnych udokumentowanych przypadków hipertermii oraz narażenia na łóżkach opalających służby zdrowia twierdzą, że ryzyko nie jest warte wynik. Łóżka opalające są ograniczone w maksymalnej temperaturze stu stopni, ale to jest rzeczywiście Zaleca się, aby opalanie się unikać w pierwszym trymestrze ciąży.

Wpis zawdzięczamy